Дали е ова новата ѕвездена двојка?

Loading...

Според последните гласини холивудската ѕвезда Леонардо ди Каприо успеал да ја освои Бела Хадид.И двајцата не го коментираат својот личен живот, но озборувања се засилија по филмскиoт фестивал Кан, каде што беа и двајцата.
За време на добротворната гала вечера на amFAR организирана со цел за собирање на средства за борба против СИДА, Бела и Леонардо беа сомнително блиски.
Оваа нивна блискост ги засили шпекулациите и анонимните извори побрзаа да ги прогласат Лео и Бела за љубовници.

Бела Хадид тешко ја доживеа разделбата со раперот The Weeknd минатата година, а потоа и не зборуваше за нејзина сериозна врска.
Во креветот на Лео пак, по правило минуваат русокоси.
Тој беше со Кели Рорбах, а за последен пат постелата ја делеше со данскиот модел Нина Адгал.И двајцата не го коментираат својот личен живот, но озборувања се засилија по филмскиoт фестивал Кан, каде што беа и двајцата.
За време на

loading...
Loading...