Дара Бубамара се откажа од луксузот!? Со момчето живеам во 20 квадрати куќичка во шума и…

Пејачката Дара Бубамара конечно е исполнета во љубовта и задоволна со својот емотивен статус.Таа ужива со своето момче, кошаркарот Душко Буниќ и не крие дека е многу вљубена.
Во медиумите веќе некое време се шушка дека фолк ѕведата планира да се всели во луксузен стан на Дедиње, но таа тврди дека живее во шума во куќичка од 20 квадрати.
-Задоволна сум, среќна и вљубена… Зошто сега да зборувам за тоа? Знаеш каде живеам? Живеам во станче од 20 квадрати, во шума и среќна сум со момчето. Ете! Може ли така? Нека биде мала куќичка од 20 квадрати, имам животни, во шума сме и среќни сме, рече Дара за емисијата „Премиера“.
Изгледа дека пејачката само се пошегува и сакаше да порача дека љубовта е доволна за среќа.
 Таа ужива со своето момче, кошаркарот Душко Буниќ и не крие дека е многу вљубена.
Во медиумите веќе некое време се шушка дека фолк ѕведата

Пронајдете не на следниве мрежи: