Деколтето од „милион долари“на Емина топ тема на Твитерџиите

Loading...

Жирито вечерва го сврте вниманието на себе. Кандидатите, колку и да се трудат, остануват некако запоставени, особено од деколтето на една од судијките – Емина Јаховиќ.Пејачјата Емина  скоро во секоја емисија ги критикуваше стилистите на X-Factor. Но, вечерва нејзиното деколте е толку впечатливо, што го привлече вниманието на луѓето на социјалните мрежи.
Додека едни и порачуваат да и го врати фустанот на Снежана Бабиќ Снеки, други велат дека од нејзините гради не гледаат ништо друго.
Погледнете што имаа да кажат Твитерџиите:

 Пејачјата Емина  скоро во секоја емисија ги критикуваше стилистите на X-Factor. Но, вечерва нејзиното деколте е толку впечатливо, што го привл

loading...
Loading...