Денес полни 26 години а важи за една од НАЈСЕКСИПИЛНИТЕ АКТЕРКИ!

Славната убавица Ема Стоун денес полни 26 години, а веќе важи за една од најсексапилните актерки.Ема стоун со својот шарм и неодолива насмевка ги освои срцата на бројни обожаватели. Мажите ширум светот лудуваат по неа, а жените и завидуваат.
Црвенокосата дива полека но сигурно гради кариера на успешна холивудска актерка, а денес ширум светот и пристигнуваат честитки по повод нејзиниот 26-ти роденден.Ема стоун со својот шарм и неодолива насмевка ги освои срцата на бројни обожаватели. Мажите ширум светот лудуваат по неа, а жените и завидуваат.

Пронајдете не на следниве мрежи: