Џенифер Лопез покажа дека се уште е „Jenny from the block“ во новото видео

Loading...

Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез го објави своето ново видео за песната „Same girl“, сакајќи да покаже дека и по 12 години уште е „Истата девојка“.44 годишната „Џени“ во новото видео шета по улиците на Њујорк Сити, што потсетува на она од 2002та за песната „Jenny from the Block“.

Мајката на две деца рекла дека сакала да ја повтори приказната од тоа видео и да покаже дека таа се уште е девојката од маалото.
Погледнете го видеото: 
44 годишната „Џени“ во новото видео шета по улиците на Њујорк Сити, што потсетува на она од 2002та за песната „Jenny from the Blo

loading...
Loading...