Девојката на Роналдо позираше со трудничкото стомаче и го откри полот на бебето

Георгина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо, објави фотографија која ја потврди веста за бременоста.После шпекулациите за нејзината бременост, 23-годишната Георгина реши да ја открие убавата вест со фотосесија за магазинот Hola.
Освен фотографиите во тесно црно фустанче, под кој се гледа трудничкото стомаче, младата манекенка во интервјуто призна дека едвај чека на проширување на семејството.
Инаку, Роналдо го има синот Кристијано Роналдо Јуниор, а минатиот месец ги доби и близнаците Ева и Матеа. Сите деца до сега ги има родено сурогат мајка.
Шпанските медиуми инаку шпекулираат дека таа носи девојче и е во петтиот месец од бременоста.
После шпекулациите за нејзината бременост, 23-годишната Георгина реши да ја открие убавата вест со фотосесија за магазинот Hola.
Освен фото

Пронајдете не на следниве мрежи: