Девојки, добро погледнете го ОВОЈ ФРАЕР а потоа вратете се во кревет!

Loading...

Германскиот фудбалер Алекдандар Мејер навистина знае да одбере совршени бикини. Овие денови тој ужива на плажа во Мајами и ги мами женските воздишки.Александар Мејер игра за германскиот клуб Ајнтрахт. Оженет е, жена му се вика Доли и заедно имаат син.
Сигурни сме дека вам тој податок нема да ви пречи во погледот на Мејер кој на плажата игра амеркански фудбал во доста тески бикини.
Спортистите дефинитивно почесто од другите луѓе треба да одат на море. Ем е здраво, ем ја распламнуваат женската фантазија….Александар Мејер игра за германскиот клуб Ајнтрахт. Оженет е, жена му се вика Доли и заедно имаат син.
Сигурни сме дека вам тој податок нем

loading...
Loading...