Дневен хороскоп за 02.03.2016

Loading...

Дневен хороскоп за 02.03.2016Овен 
Позитивната енергија од претходниот ден ќе продолжи и денес. Денот е одличен за самостојни активности.Заборавете на досадните ситници. 
Бик
Денот е одличен за завршување на започнатата работа. Не  е исклучено вашите свежи идеи да го задржат вниманието на околината. 
Близнаци
Денес постои опасност од голем конфликт со претпоставените. Внимавајте на вашето здравје. Можно е и намалување на самодовербата. 
Рак
Започнува период на хармонија стремежи и чувства. Денес може да запознаете личност со која ќе имате голема љубов. 
Лав
Овој ден е одличен за лична слобода и ослободување од бариерите. Можно е да започнете со образование или некој курс. 

 
Девица
Постои можност за финансиски загуби дури може и кражба. Бидете внимателни при вршење на набавките. 
Вага
Денес ќе имате желба да поработите на себе и да се едуцирате. Што и да започнете ве очекува успех. 
Скорпија
Денес ќе ги надминете сите пречки на патот кон успехот. Ќе покажете многу лични квалитети и способности, но не се оптеретувајте. 
Стрелец
Веројатно финансиската состојба ќе ви се подобри. Можно е трансформациите да ви донесат голем успех но и профит. 
Јарец
Ве очекува службено патување. Посветете го денот на планирање на задачите и на активностите. Донесете ред во чувствата и емоциите. 
Водолија
Ден исполнет со измами можна е финансиска загуба. Внимавајте како зборувате со луѓето. Не губете храброст. 
Риби
Се стремите кон промени и новитети. Ќе бидете испровоцирани и ќе направите активности кои не се својствени за вас. Овен 
Позитивната енергија од претходниот ден ќе продолжи и денес. Денот е одличен за самостојни активности.Заборавете на досадните си

loading...
Loading...