Дневен хороскоп за 03.03.2016

Loading...

Дневен хороскоп за 03.03.2016Овен
Значително ќе биде постабилно вашето поле на љубовта. Напнатата атмосфера на работа полека поминува, па завршете го она што можете. Здравјето ви е добро.
Бик
Не правете ги истите грешки и не паѓајте на нечиј шарм. Платата секогаш доцни, па мора да почекате. Здравјето ви е чувствително.
Близнаци
Доколку сте во врска, станува се’ побурно. Денеска ќе бидете оптоварени и поотимистички, па очекувајте придвижување. Здравјето ви е чувствително.

 
Рак
Проблемите и понатаму се присутни. Ситуацијата ќе се среди. Не е време да размислувате за приватен бизнис. Чувствителен ви е долниот дел од стомакот.
Лав
Доколку сте сингл само што не ја запознавте новата љубов, затоа бидете трпеливи. Ви се нудат решенија кои не сте подготвени да ги прифатите. Ќе се чувствувате депресивно.
Девица
Можеби е вистински момент да ги повикате пријателите. Време е за дружба Тешко ви е да ги прифатите строгите правила. Здравјето ви е чувствително.

 
Вага
Завртете се кон личноста која трпеливо ве чека некое време. Внимателноста во работата ќе ве поштеди од непријатности. Здравјето ви е добро.
Скорпија
Одличен ден да ги заборавите сите несогласувања. Една личност ви должи пари, но не можете да си ги вратите. Здравјето ви е добро само малку обрнете внимание на нервозата.
Стрелец
Не е сјајно, но не претерувајте со очекувањата. Има добри луѓе со кои можете убаво да соработувате. Здравјето ви е добро.

 
Јарец
Штом сте добро расположени, во љубовта ќе ви цветаат рози. Не размислувајте за проширување на работата. Здравјето ви е добро.
Водолија
Партнерот е во свој свет и никако не можете да се прилагодите. Сметате дека сте попрактични од останатите колеги. Здравјето ви е добро.
Риби
Поради љубомора не го запознавате партнерот со пријателите. Финансиите ви пречат во плановите. Можно е да се соочите со пад на имунитетот.Овен
Значително ќе биде постабилно вашето поле на љубовта. Напнатата атмосфера на работа полека поминува, па завршете го о

loading...
Loading...