Дневен хороскоп за 04.03.2016

Loading...

Дневен хороскоп за 04.03.2016Овен
Почнуваат  денови  на промена кон нов квалитет на животот и избегнување на проблеми. Ви се препорачува да се откажете од штетните навики. Надминете ја гордоста и ароганцијата.
Бик
Денес ќе слушнете многу лаги и измами. Не обрнувајте внимание на она  што се случува. Всушност работите не зависат од вас. Денот не е поволен за реализација на креативните планови.
Близнаци
Поволен ен за почеток на било каков план и планирање на иднината. Многу  е веројатно да добиете понуда за нова работа. Согласете се без размислување бидејќи наскоро може да се случат важни промени во вашиот живот.

 
Рак
Денот не е поволен за деловна активност. Интригите и зависта на луѓето околу вас  може да ве спречат  во остварување на плановите.  Побарајте помош од роднини или пријатели.
Лав
Мотото на денот е љубов, мир и согласност. Научете да уживате во она што ви го нуди животот. Не барајте невозможни нешта. Авторитетот ви се зголемува, па така вашето мислење ќе биде ценето. Погрижете се да ѝ посветите повеќе време на саканата личност.
Девица
Ден исполнет со недоразбирања. Веројатно е неочекувано и непријатно известување или случајна средба да ве натера да ги промените зацртаните планови. Можеби ќе добиете примамлива понуда за работа, но размислете убаво пред да прифатите.

 
Вага
Ѕвездите ви советуваат денес да размислите за нови извори на материјални придобивки. Следните денови се поволни во финансиски план. Планираните средби и патувања ќе бидат успешни.
Скорпија
Ден исполнет со лажни ветувања, илузии и темни страсти. Финансиската состојба благо се влошува. Ѕвездите ве советуваат  да бидете исклучително внимателни при постапките.
Стрелец
Ве очекува незаборавен ден. Се чувствувате убаво, односите со најблиските се хармонични. Сите купувања кои ќе ги направите денес ќе бидат успешни. Вечерта поминете ја во  друштво на партнерот.

 
Јарец
Денес е многу веројатно  да добиете известување кое сосема ќе ви ги промени плановите. Жените може да се соочат со големо недоразбирање со партнерот. Однесувајте се дипломатски  во односите со околината.
Водолија
Можно е денес да добиете понуда за нова активност. Подгответе се за големи промени во животот. Вашата вознемиреност и тајните стравувања се неоправдани.
Риби
Денот е обележан во знакот на вселенската енергија. Можни се нагли промени во расположението и емоционалната нестабилност. Можни се грешки при работата или пречки од страна на останатите.Овен
Почнуваат  денови  на промена кон нов квалитет на животот и избегнување на проблеми. Ви се препорачува да с

loading...
Loading...