Дневен хороскоп за 04.09.2013

Loading...

Прочитајте го вашиот хороскоп за среда (04.09.2013).Овен
На работното место брзо лесно ќе станете предмет на озборување, но пред вас е успехот, не се разочарувајте. Во љубовта  ве очекуваат радосни вести и убави случувања. Можни се доживувањеа на радости преку децата. Не претерувајте со јадењето, да не предизвикате болки желудникот.
Бик
На работното место ќе ја имате целата поддршка од колегите, денеска ќе работната атмосфера ќе биде пријатна. Внимавајте да не се загледате во некој од вашите колеги, или пак шефот. Еден деловен ручек може да предизвика флерт на работно место. Не претерувајте со уживањето.
Близнаци
Денес ќе се чувствувате растревожено и непријатно, потради однесувањето на некоја личност. Но, внимавајте, тоа може лошо да се одрази и на вашето работно место. Во љубовта ќе имате смирена ситуација, можно е помирување со партнерот, а за оние слободните на повидок е нова романса. Не се инатите, прифатете ги околностите такви какви што се.
Повеќе на ТЗМ.МКОвен
На работното место брзо лесно ќе станете предмет на озборув

loading...
Loading...