Дневен хороскоп за 07.09.2015

Loading...

Дневен хороскоп за 07.09.2015Овен 
Ден во кој енергиите се трансформираат. Ве очекува висок потенцијал, многу голема активност и желба за докажување. 
Бик
Денот ви носи радосни емоции. Може да очекувате одлични и позитивни средби. Немојте само да бидете контрадикторни самите на себе. 
Близнаци
Животниот потенцијал ви е на ниско ниво. Можни се нервоза и пад на самодовербата. Контролирајте ги емоциите. 

 
Рак
Денот е обележан со хармонија и рамнотежа. Се движите кон целта со однапред определен план. Вие знаете што сакате. 
Лав
Во овој ден вреди да започнете нешто ново. Но пред се ќе ви недостига поддршка од блиските. Можни се парични проблеми. 
Девица
Денес е важно да се успокоите. Најпрво донесете рамнотежа во вашите мисли а потоа дејствувајте. Ве очекува непосакувана вест. 

 
Вага
Овој ден ќе научите неколку важни животни лекции. Многумина од вас ќе се соочат со лоша судбина, но вие секогаш знаете да се кренете од дното. 
Скорпија
Денес ќе се соочите со решавање на мали службени проблеми и финансиски потешкотии. Не трошете многу пари. 
Стрелец
Денот е наменет за тестирање на вашата цврстина. Но, мислите постапките и чувствата ви се хармонични така да нема да имате проблем. 

 
Јарец
Ден одбележан со хармонија, искреност и љубов. Ве очекуваат нови познансвта. Ден во кој ќе имате многу можност да се докажувате. 
Водолија
Денес ќе сакате да ги одложите сите проблеми за подоцна, но не правете го тоа. Заврешете ги работите веднаш. На личен план ве очекуваат силни страсти и чувства. 
Риби
Денес ќе има пораст на вашиот креативен потенцијал. Посветете го денот на комуникација, средби и креативни пребарувања. Овен 
Ден во кој енергиите се трансформираат. Ве очекува висок потенцијал, многу голема активност и желба за докажување. 

loading...
Loading...