Дневен хороскоп за 09.09.2013

Loading...

Прочитајте го вашиот хороскоп за понеделник!Овен
Денес не очекувајте да чуете добри вести од колегите, тие можеби ќе се обидат да направат нешто скришно од вас. Внимавајте не дозволувајте ваквата состојба да предизвика емоционална криза кај вас. На љубавен план односите ќе се подобрат, можна е средба со некоја ваша стара љубов.
Бик
Ќе имате сплет на нови околности на работното место, кој ќе ја смени вашата ориентација.  Понекогаш емоциите може да наведат на погрешно перцепирање на реалноста, но ни премногу разум нема да ги задоволи вашите потреби. Ви треба релаксација.
Близнаци
Денеска ќе мора да поставите некои правила на работното место, за колегите да ве сфатат сериозно. Мора да бидете упорни, само  така ќе имате позитевен ефект.  Партнерот ја забележува вашата отсутност. Најдете време за него и заедно рекреирајте се.
Повеќе на ТЗМ.МКОвен
Денес не очекувајте да чуете добри вести од колегите, тие м

loading...
Loading...