Дневен хороскоп за 2-ри септември 2016: Раковите ќе имаат финансиска добивка, Јарецот под стрес, а Рибите…

Loading...

Дневен хороскоп за 2-ри септември 2016: Раковите ќе имаат финансиска добивка, Јарецот под стрес, а Рибите…Oвен
Ви следи успешен работен ден. Премногу отворено се поставивте кон некој Рак, но не ви требаше тоа. Оставате впечаток на силна личност но со доза на нетрпеливост. Земајте магнезиум.
Бик
На работа потрудете се да добиете нешто повеќе. Упорно избегнувате средба со една Скорпија. Внимавајте може да ви с случи нешто што не сакате, овој пат. Водете здрав живот.
Близнаци
Имате на кого да се потпрете на работа, па нема да ви се случи ништо лошо. Уште сте во фокус на разговорот со вашиот партнер, па во тоа се препознава и вашиот оригинален став кон се што ви се пласира. Болки во градите.

 
Рак
Деновиве можат да ви се зголемат финансиите. Чувствувате доза на љубомора кај својот партнер. Не сте единствени во лош амбиент, па се советува да направите повремена промена.
Лав
Одличен ден за брзо решавање на моменталните проблеми на вашето работно место. Не мора да се спуштате на ниво на кое вас не ви одговара. Доколку има некоја личност на која често мислите не очајувајте поради ладното срце на истата.
Девица
Можеби не сте во право кога финансиите се во прашање. Расположени сте за поголем триумф кога е во прашање личност родена во знакот Јарец. Сметате дека нема правило во емоциите. Проблеми со варењето на храната.

 
Вага
Помош од пријател на работен план, доаѓа во последен момент. Премногу сте свои па нема да се случи нешто посебно лошо доколку ви прииде личност која ја сакате одамна. Во секој случај имате избор.
Скорпија
Уште не е момент за конкретна акција. Донесете некоја нова одлука. Сакате да се забавувате и да излегувате. Очекувајте пријатна средба со личност која ве интересира од поодамна. Внимавајте на имунитетот.
Стрелец
Имате поддршка од вашите соработници оа нема да се случат некои посебни грешки во вашиот работен план. Некој Рак ве интересира веќе подолго време. Чувствувате дека премногу фантазирате, но така ќе биде уште некое време.

 
Јарец
Доколку сте од оние кои сакаат нешто повеќе од својата кариера, не е лоша идеја сепак да почекате со таа реализација. Не стигнавте да му се посветите на својот партнер. Време е да свртите нов лист. Уморни сте и под стрес.
Водолија
Не е лоша идеја доколку подготвите терен за нешто поконкретна работа. Ве интересира некоја Девица веќе подолго време. Премногу сте во облаци овој пат па би било добро да се свртите малку повеќе кон себе и кон своите обврски.
Риби
Од вас се бара премногу трпение во работните задачи. Имате чувство дека многу сте пропуштиле и се покажа дека не е се онака како што било одамна. Партнерот ви е доста променлив. Здравје – добро. Oвен
Ви следи успешен работен ден. Премногу отворено се поставивте кон некој Рак, но не ви требаше тоа. О

loading...
Loading...