Дневен хороскоп за 24.04.2013

Loading...

Овен
Се сомневате во партнерот, и поради тоа денес ќе бидете непријатни кон партнерот. На повидок е расправија доколку не најдете најдобар начин да го кажете тоа што ве мачи. На работа е стабилно. Здравје добро.
 
Бик
На работа е добро. Љубовните ситуации се повторуваат и наскоро ќе ви се врати некој од минатотот. Но не ја прифаќајте можноста да ја обновите врската, туку чувајте го она што го имате.
 
Близнаци
Денес подобро ќе бидете расположени од вчера, па и атмосферата на работа ќе биде пријатна. На поле на финансиите нема промени. Моментално не размислувате за љубовниот живот бидејќи имате многу работа…
Повеќе на следниот ЛИНК
 Овен
Се сомневате во партнерот, и поради тоа денес ќе бидете неп

loading...