Дневен хороскоп за 25.02.2016

Loading...

Дневен хороскоп за 25.02.2016Овен
Денот не е поволен за деловни договори. Не сте концентрирани на работата. Овој ден е одличен за одмор и релаксација.
Бик
Внимавајте на односите со околината. Нестабилни сте. Немате внатрешна рамнотежа. Лесно избувнувате.
Близнаци
Денес се трудете да не им придавате преголемо значење на финансиските проблеми. Вашите желби ќе може да ги остварите со помош на практични и логични методи.
Рак
Не откривајте премногу пред другите луѓе. Можни се конфликти со партнерот. Се брзо ќе се реши не очајувајте.

 
Лав
Ќе бидете расположени за нова авантура. Не двоумете се- ви треаат нови емоции. Конечно ќе се подобри вашето расположение.
Девица
Сега ѕвездите ви даваат шанса да постигнете сè што сакате. Сè што ќе работите ќе биде успешно и добро. Секоја желба ќе се оствари.
Вага
Родените во втората декада ќе имаат доста проблеми со партнерот – лага од негова страна ќе биде причина за кавга.
Шкорпија
Тешката дилема од последните денови конечно ќе добие разрешница што ви одговара. Ќе бидете во можност да донесе одлука што да ве смири.

 
Стрелец
Денес тешко би можел да ви угоди човек премногу критични сте. Време е подобро да се организирате и да започнете со работа.
Јарец
Бројни контакти и успешен ден е пред вас. Убаво разгледајте што се случува околу вас, веќе долго сте надвор од случувањата.
Водолија
денес ќе се стремите кон високи цели. Ќе имате чувство дека љубовта ви пречи во развојот. Мислете филозофски. Придржувајте се до промените.
Риби
Убави новости кои доаѓаат од странство. Голем успех ве очекува. Овој ден е одличен за преговори.Овен
Денот не е поволен за деловни договори. Не сте концентрирани на работата. Овој ден е одличен за одмор и релаксација.

loading...
Loading...