Дневен хороскоп за 25.04.2013

Loading...

Овен
Денес ќе бидете многу опуштени. Работата нема да ви биде важна како претходните денови. Покрај тоа што не сте задоволни со платата , сепак ги задоволува вашите потреби. Ви претстои одлично дружење.
Бик
Моментално сте повлечени во сите свери на животот. Најмногу ве мачи здравјето кое во овој период е чувствително. Убедени сте дека партнерот добро го  познавате.
Близнаци
На деловниот план нема промени. Се е добро и онака како што очекувате. На емотивен план ве очекува возбудлив период, преполн со искушенија на кои треба да им одолеете.
Повеќе на следниот ЛИНКОвен
Денес ќе бидете многу опуштени. Работата нема да ви биде ва

loading...