Дневен хороскоп за 26.04.2013

Loading...

Овен
Семејството ви е приоритет. Постои можност деловните обврски да ги одложите и поголемиот дел од времето да го поминете со најблиските. Денес може многу да профитирате  доколку работите со храна. Здравје добро.
Бик
Денешниот ден првенствено носи нешто убаво што е врзано за семејството, можете да се надевате и на помала финансиска добивка. Средбата со партнерот нема да помине како што очекувате.
Близнаци
Денес ве очекува убаво изненадување на работа. Нешто што одамна го посакувате ќе се оствари. Можна е промена на работното место  или почеток на нов проект. Чувствителен стомак….
Повеќе на следниот ЛИНКОвен
Семејството ви е приоритет. Постои можност деловните обврск

loading...