Достава на храна, намирници и лекови за време на полициски час во Скопје – ќе ви се најде!

Loading...

Достава на храна, намирници и лекови за време на полициски час во Скопје – ќе ви се најде!

Не е лошо овој пост да го ставите во фаворитите. Може да ви најде. Ова се однесува на Скопјани. Тука ги имате сите неопходни работи за достава.

На линкот одите на сајтот каде што имате прецизна мапа. Или кликнете на мапата погоре.

СЛУШАЈТЕ РАДИО ЗАЕДНО СО НАС:

Радио станици на Пулс24

ПРОЧИТАЈТЕ УШТЕ И:

Масовна тепачка во Кучевиште, двајца пренесени во болница

Штипјанец со корона вирус отишол да фрла отпад, ќе добие казна од 2000 евра

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...