ДРАГАН БЕШЕ КРЕНАТ ВО ВОЗДУХ: Непосредно пред смртта, на Фејсбук објавил…

Едно лице загина при експлозија на автомобил во улицата „Милан Вујаклија“ на Бежанска Коса. Станува збор за Драган Јелиновиќ (55), сопственик на неколку белградски ноќни клубови.Убиениот Драган Јелиновиќ бил сопственик на неколку белградски ноќни клубови.
Настраданиот Јелиновиќ синоќа на својот Фејсбук профил објавил профилна фотографија на која позира заедно со ќерката.
Неговите пријатели под фотографијата оставале коментари, а се огласила и неговата ќерка.
Убиениот Драган Јелиновиќ бил сопственик на неколку белградски ноќни клубови.
Настраданиот Јелиновиќ синоќа на својот Фејсбук профил објави

Пронајдете не на следниве мрежи: