Драма во Земун: Бебе голтнало шприц

Бебе старо еден и пол месец голтнало шприц утринава додека бабата се обидувала да и даде лек, пишуваат српските медиуми.Повикана е брза помош.
Засега никому не му е јасно како се случил настанот.
 Повикана е брза помош.
Засега никому не му е јасно како се случил настанот.
 

Пронајдете не на следниве мрежи: