Два рецепта од архивата на Миранда Кер

Loading...

Еден од најубавите модели на Victoria’s Secret, Миранда Кер е позната по страста кон здрав начин на живот, јогата и органската козметика и не пропушта момент а да не ги споделува верувањата и знаењето меѓу жените во светот.
Ќе ви презентираме два рецепта на Миранда – таа го започнува денот  со утрински коктел, а јагодово искушение е нејзин омилен вегански десерт.
Прочитајте повеќе на najadise.mkЕден од најубавите модели на Victoria’s Secret, Миранда Кер е позната по страста кон

loading...
Loading...