Елката на Јелена Карлеуша мора да биде поразлична од сите

Иако до Новата година не делат само уште неколку дена, српската поп-дива Јелена Карлеуша и нејзиното семејство, дури сега најдоа време за да го украсат својот дом во новогодишен амбиент.А како и секогаш и за се, така и за ова Карлеуша мора да биде оригинална и своја.
Уште кога го распакуваа дрвото, таа го вклучи мобилниот да снима, а со тоа им најави на обожавателите дека магијата штотуку почнуваат да ја создаваат.
За да го украсат огромното дрво им требаше повеќе време, но на крај покажа дека имаат елка која е како од списание.
За поубаво да го доловите празничниот амбиент во семејството Тошиќ, погледнете од видеата во продолжение:

А како и секогаш и за се, така и за ова Карлеуша мора да биде оригинална и своја.
Уште кога го распакуваа дрвото, таа го вклучи мобилниот д

Пронајдете не на следниве мрежи: