Емина Јаховиќ се пофали со снаата!

Минатата година Мирсад Туркџан, братот на пејачката Емина Јаховиќ се ожени со Душица Трниниќ.Емина не присуствуваше на свадбата на својот брат, што ги покрена гласините дека пејачката не е во добри односи со снаата.

Меѓутоа, изгледа дека со една објава на Инстаграм, Емина објасни што мисли за сопругата на својот брат.

 
-Преубава Душица, сопругата на мојот брат. Дел од моето семејство, мајка на моите Адем и Рејан, напиша емина во описот на фотографијата на која нејзината снаа дефилира на модна ревија.Емина не присуствуваше на свадбата на својот брат, што ги покрена гласините дека пејачката не е во добри односи со снаата.

Пронајдете не на следниве мрежи: