Ева сподели убава вест со обожавателите

Loading...

Пејачката Ева Нединковска-Петровска, која од неодамна застана на лудиот камен, деновиве го прослави својот роденден.По тој повод напиша статус на Фејсбук преку кој откри дека допрва ќе го добие најубавиот подарок во животот, а тоа е ќеркичката која треба да ја донесе на свет следниот месец.
Честитки до семејството.
По тој повод напиша статус на Фејсбук преку кој откри дека допрва ќе го добие најубавиот подарок во животот, а тоа е ќеркичката која треба да ја до

loading...