Еве како е украсен домот на Роналдо за Божиќ

По повод новогодишните и божиќните празници, Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез, објавија фотографии на социјалните мрежи од своето семејство.Ова е прва слика од нив шестмина како семејства во предпразничната атмосфера во домот во Мадрид.
На фотографијата се Џорџина со Алана Мартина, Кристијан Роналдо Јуниор, Ева и Матео.

Ова е прва слика од нив шестмина како семејства во предпразничната атмосфера во домот во Мадрид.
На фотографијата се Џорџина со Алана Марти

Пронајдете не на следниве мрежи: