ФАТЕНА НА ДЕЛО: Мајка имала секс во автомобил со момчето на својата ќерка!

Loading...

Жената од Пенсилванија имала сексуален однос со тинејџерот во паркиран автомобил. Двајцата биле фатени “на дело” откако еден полицаец дошол до автомобилот за да напише казна за непрописно паркирање.42-годишната Американка, Ирис Гибни од Пенсилванија, имала сексуален однос со момчето на својата ќерка, на возраст од 17 години. Тие имале секс во автомобил, а случајот бил откриен бидејќи за време на односот еден полицаец дошол до колата за да напише казна за непрописно паркирање.
Гибни и неименуваниот тинејџер се запознале на почетокот на оваа година во училиштето каде што учи и нејзината ќерка. Ирис и момчето кое играло фудбал за училишниот тим, изминатиот период разменувале пораки и фотографии.
Според наводите на полицијата, парот си праќал разголени фотографии преку телефон.

Гибни, која инаку е омажена мајка на три деца, е обвинета за недозволен однос со малолетник и против неа ќе биде започната постапка, пишува CBS News.
“Не можам да верувам што направив. Имам три деца и никогаш не сум правела проблеми. Премногу ми е жал”, изјавила Гибни, која била ослободена од притвор со кауција во износ од 50.000 долари.
42-годишната Американка, Ирис Гибни од Пенсилванија, имала сексуален однос со момчето на својата ќерка, на возраст од 17 години. Тие имале секс во

loading...
Loading...