Фатена на дело! Милица Тодоровиќ сподели сочен бакнеж со девојка

Пејачката Милица Тодоровиќ за велигденските празници првпат го однесе своето момче Милош Пауновиќ кај своите родители на гости во Крагујевац. Тие заедно го прославија најголемиот христијански празник, а нејзиното момче се допадна на целото семејство.
И додека сите зборуваат дека ќе се мажи, Милица е снимена како се бакнува со пејачката Катарина Живковиќ во уста.
Нејзиното момче не треба да се грижи, бидејќи тие само се забавувале и пееле.
Погледнете како заеднички за пејат песната „Невиност“ од Цеца.

 
@cicamica022 moja cimi i ja se raspevavamo
A post shared by Katarina Zivkovic (@katarina2789) on Apr 26, 2017 at 9:39am PDT

Тие заедно го прославија најголемиот христијански празник, а нејзиното момче се допадна на целото семејство.
И додека сите зборуваат дека ќ

Пронајдете не на следниве мрежи: