ФАТЕНА НА ДЕЛО: Му раскина на момчето, па веднаш најде утеха во прегратките на друго мистериозно момче

Пред само две недели, момчето на богатата наследничка Парис Хилтон, Ривер Випери, со кој е во врска речиси две години, говореше дека неговата драга

Пронајдете не на следниве мрежи: