Флоријана полугола навива за Наполи. Ова е Италија!

Loading...

Италијанската фудбалска новинарка и презентерка, Флоријана Месина е во центар на вниманието поради своите провокативни фотографии… Ќе се уверите и сами за што се работи…

 Таа работи на италијанскиот „Канал 9“ каде што ја води емисијата „Сите на терен“! Се кладиме дека сакате сега да ја гледате оваа емисија.
Еве ја најдовме за вас. Уживајте. Разбирате италијански?

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...