ФОТО: 13 актери кои се главни примати во филмските продолженија на „Планета на мајмуните“

Овој викенд излезе премиерата од „Зора на планетата на мајмуните“, која е последното продолжение од едниот од најпопуларните филмови во

Пронајдете не на следниве мрежи: