Фото: 25-годишно момче си ја убило девојката, па си пукал во глава

Loading...

Дваесет и пет годишна девојка синоќа е пронајдена мртва во автомобил марка Опел Астра во Земун, Србија.Дваесет и пет годишна девојка синоќа е пронајдена мртва во автомобил марка Опел Астра во Земун, Србија.
Покрај неа, лежел нејзиниот 35 годишен дечко со прострелна рана во главата. Како што јавуваат српските медиуми, најверојатно тој  ја убил а потоа си пукал во главата, но не се самоубил. Со тешки телесни повреди веднаш бил префрлен во болница.
Дваесет и пет годишна девојка синоќа е пронајдена мртва во автомобил марка Опел Астра во Земун, Србија.
Покрај неа, лежел нејзиниот 35 годи

loading...
Loading...