Фото: Балканскиот секс симбол Северина снима нов спот

Loading...

Неодоливата хрватска пејачака Северина, деновиве на големо работи на промоцијата на нејзиниот последен албум „Dobrodosao u klub“. Откако излезе песната за синглот „Uzbuna“, на ред е водечката нумера од албумот.
Спотот за песната Dobrodosao u klub се снима деновиве во Загреб, а слатката хрватица ги почести своите фанови со ексклузивна фотографија од снимањето на видеото. Без сомнение, како на сите претходни спотови, Северина повторно блеска и заведува со својот изглед, но за промена, очигледно во новиот спот ќе има место и за понежниот дел од публиката да ги „исплакне очите“.Неодоливата хрватска пејачака Северина, деновиве на големо работи на промоцијата на нејзиниот последен албум „Do

loading...