Фото: Бекам беше дел од финалето на УС Опен

Големата фудбалска ѕвезда Дејвид Бекам го следеше финалето на УС Опен.Финалето на УС Опен привлече големо внимание во целата спортска јавност ширум светот, а како и не би било така кога на теренот се најдоа „титаните“ Новак Ѓоковиќ и Рафаел Надал.
Меѓу големите светски ѕвезди од музиката, актерството, па и спортот, се најде и Дејвид Бекам, прославениот англиски фудбалер.Финалето на УС Опен привлече големо внимание во целата спортска јавност ширум светот, а како и не би било така кога на

Пронајдете не на следниве мрежи: