Фото: Бијонсе ќе биде деверуша на свадбата на Ким Кардашијан?

Loading...

И покрај тоа што  Џеј Зи и Каније Вест се добри пријатели, сепак Бијонсе одбила да се појави на неговата венчавка со Ким Кардашијан.Поп ѕвездата е убедена дека старлетата од тоа ќе направи медиумска сензација па не сака да присуствува.
Според Бијонсе семејството Кардашијан е премногу контроверзно, а нејзиниото присуство на свадбата тие ќе го злоупотребат за да направат шоу од тоа.
Ким дури и предложила на пејачката да и биде деверуша, но таа веднаш одбила.

Бијонсе не е заинтересирана за пријателство со реалити ѕвездата, а според пишувањата на странските медиуми таа од неодмна има многу непријателски однос кон Ким.
За потсетување неодамна се појави една фотографија  на социјалните мрежи од која Ким треба да се засрами.Поп ѕвездата е убедена дека старлетата од тоа ќе направи медиумска сензација па не сака да присуствува.
Според Бијонсе семејството Кардашиј

loading...
Loading...