Фото: БОМБА – Кога ќе ја видите секси Слаѓа во бикини, ќе заборавите на зимата

Ѕвездата на емисијата „Танц со ѕвездите“,Слаѓана Иванишевиќ го покажа своето секси тело на море.
Слаѓана Иванишевиќ, поранешна

Пронајдете не на следниве мрежи: