Фото: Чарли Шин се ожени со порно глумица!

Loading...

Ѕвездата на „Два и пол мажи“, Чарли Шин објави слика на Твитер со неговата девојка – порно глумицата Брет Роси (24).Тие се сликани пред некогашната француска амбасада во Рејкјавик.
„Ова е куќата во која Горбачов и Реган направиле многу историски важни работи. И, ова е куќата во која јас и С се венчавме!“

„С“ е првата буква од надимакот на порно глумицата (Скоти).
Многумина помислија дека глумецот само се шегува, но имало и такви кои веруваат дека тој е доволно луд да се ожени по четврти пат.
 Тие се сликани пред некогашната француска амбасада во Рејкјавик.
„Ова е куќата во која Горбачов и Реган направиле многу историски важ

loading...
Loading...