Фото: Цеца блесна во венчаница

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ реши публиката да ја израдува со нов спот и тоа за дуетот со Саша Матиќ, „Лажго ноторен“.Спотот во кој пејачката е во венчница го направил Дејан Миличевиќ, а нејзиниот изглед ги воодушеви сите!Спотот во кој пејачката е во венчница го направил Дејан Миличевиќ, а нејзиниот изглед ги воодушеви сите!

Пронајдете не на следниве мрежи: