Фото: Дали Марјана Станојковска носеше ГАЌИЧКИ на отварањето на Пиво – Фест?!

Во Прилеп вчеравечер беше отворен 13. по ред фестивал на пивото и на скарата. „Пивофест 2015“ годинава во четири фестивалски денови ќе

Пронајдете не на следниве мрежи: