Фото: Дали се опи: Бијонсе „мешаше“ со шише шампањ во раката

Бијонсе во четвртокот се опуштила на забавата која ја организирала нејзината сестра, Соланж Ноулс Пејачката во четвртокот се опуштила на забавата која ја организирала нејзината сестра, Соланж Ноулс (27).
Бијонсе (32) не ја пропуштила шансата да го покаже своето прекрасно тело. Носела многу кратко здолниште во темно виолетова боја. Таа танцувала и славела цела ноќ.

 

Во еден момент таа позирала со шише шампањ во раката. Танцувала и ги предизвикувала сите да гледаат во неа. Многу од нив коментирале дека е премногу мајка на мало бебе да држи алкохол во рака, а на други им била многу симпатична.

Брат и живее од социјална помош
Додека Бијонсе ужива и троши милиони, нејзиниот полубрат живее од 200 евра, што ги добива од социјална помош, пишуваат меѓународните медиуми.

Всушност, нејзиниот татко Метју Ноулс ( 62 ) упорно не и плаќа издршка на Александра Рајт со која има вонбрачно дете. Во декември 2013та година Ноулс беше должат 17 илјади долари , а долгот е сега пораснат за речиси 25.000 куни. Метју тврди дека сето ова е бирократска грешка и дека тој редовно плаќа за издршка на детето. 

Пејачката во четвртокот се опуштила на забавата која ја организирала нејзината сестра, Соланж Ноулс (27).
Бијонсе (32) не ја пропуштила шан

Пронајдете не на следниве мрежи: