Фото: Дани Димитровска со нов имиџ

Loading...

Дани Димитровска речиси секогаш знае како да ги изненади своите обожаватели.Атрактивната  популарна пејачка Дани редовно на социјалните мрежи не известува за своите новости, а овојпат на Фејсбук објави фотографија на која е русокоса.

Нејзиниот нов имиџ и прекрасно и прилега, а каде ќе заведува со вакво издание ни останува да видиме.
Атрактивната  популарна пејачка Дани редовно на социјалните мрежи не известува за своите новости, а овојпат на Фејсбук објави фотографија на к

loading...
Loading...