Фото: Дарко Лазиќ во прегратка на атрактивна црнокоса

Додека Ана  е со ќерката Лорена и  се дистанцираше од јавноста, Дарко ужива во забавите, па нема сомнеж дека неговите постапки ќе ја изнервираат неговата поранешна жена.Имено откако започнаа шпекулациите дека Дарко и Ана се разведуваат тој се почесто може да се види во кафеани, како настапува но и во опуштена атмосфера со пријатели.
Тој на Инстаграм објави и фотографија од кфеана а во негово друштво се најде и непозната црнка, прегрнувајќи го. Се чини дека Дарко ужива во дрштвото на оваа девојка, која судејќи според фотографиите, исто така е пејачка.Имено откако започнаа шпекулациите дека Дарко и Ана се разведуваат тој се почесто може да се види во кафеани, како настапува но и во опуштена атмос

Пронајдете не на следниве мрежи: