Фото: Џенифер Лоренс се правда -„Не паднав намерно!“

Loading...

Џенифер Лоренс повторно беше во центарот на вниманието на Оскарите кога падна и тоа по втор пат. Наместо да се срами, таа стравува дека падот ќе се смета за намерен.Џенифер Лоренс минатата година се сплетка и падна непосредно пред да добие Оскар, а оваа година го тоа направи повторно, додека одеше по црвениот тепих. Сега таа мисли дека луѓето ќе помислат дека падот е исцениран.

Се надевав дека никој не го снимил моментот, бидејќи не сакам луѓето да мислат дека беше трик”, изјавила Лоренс пред новинарите на црвениот тепих.
На прашањето дали падот е добар знак и овој пат конечно ќе го освои Оскарот, актерката одговорила дека не и се верува, бидејќи постојано паѓа.

 

“Дури не знам како станав, беше толку брзо. Само имаше конус и се сопнав на него”, раскажа Џенифер.
Таа призна дека во пресрет на церемонијата го тестирала одењето на високи чевли, облечена со фустанот за церемонијата.
”Оваа година го направив качувањето по скали, а се сопнав на конус. Очигледно не сум  безбедна”, додаде во смеа ѕвездата.Џенифер Лоренс минатата година се сплетка и падна непосредно пред да добие Оскар, а оваа година го тоа направи повторно, додека одеше по црвениот т

loading...
Loading...