Фото: Дона Арес објави ПОТРЕСНИ ФОТОГРАФИИ од болница – Ја прими првата хемотерапија

Познатата босанска пејачка Дона Арес веќе извесно време се наоѓа во болница и се бори против ракот, но позитивните мисли не ја напуштаат. Пејачката

Пронајдете не на следниве мрежи: