Фото: Досега не сте ја виделе во вакво издание – Емина Јаховиќ ги изненади сите!

Loading...

За многумина таа е вистински пример за убава и негувана жена, а прогласена е и за најсекси мајка на Балканот.Зад себе има два брака и две деца, а се уште изгледа неверојатно секси и заводливо.
Емина Јаховиќ со својата последна појава ги изнеади сите присутни, посебно оние од посилниот пол.
На забава на еден српски магазин таа се појави во неверојатно издание и ваква дефинитивно се уште не сте ја виделе.
Што ќе кажете на нејзиниот гламорозен изглед, во тој прекрасен златен фустан?!

Зад себе има два брака и две деца, а се уште изгледа неверојатно секси и заводливо.
Емина Јаховиќ со својата последна појава ги изнеади сит

loading...
Loading...