Фото: Доживеал срцев удар зад воланот па удрил во мотор

Loading...

Тешка сообраќајна несреќа утрово околу 9:30 часот се случила во Пула, Хрватска.
Имено, 52 годишен возач најверојатно до

loading...
Loading...