Фото: Елена ги остави сите без зборови со вечерашниот настап!

Елена ги остави сите без зборови со вечерашниот настап!Елена вечерва беше во улогата на Џеј Ло. 
Таа особено машките припадници на жирито ги остави без зборови со тресењето на задникот. 
Притоа, доби многу позитивни коментари од целото жири за настапот. Елена вечерва беше во улогата на Џеј Ло. 
Таа особено машките припадници на жирито ги остави без зборови со тресењето на задникот.&nbs

Пронајдете не на следниве мрежи: