Фото: Елена Ристевска како роднина на Боб Марли

Македонската пејачка Елена Ристевска на социјалните мрежи ја постираше оваа фотографија за која самата се опиша дека изгледа како роднина на реге легендата Боб Марли. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
Македонската пејачка Елена Ристевска на социјалните мрежи ја постираше оваа фотографија за која самата се опиша дека и

Пронајдете не на следниве мрежи: