Фото: Емина ја откри тајната за нејзиниот прекрасен изглед!

Loading...

Ви се допадна ли Емина Јаковиќ на првата епизода на Х Фактор во живо?Емина блеска каде и да се појави, тоа го покажа и докажа неколкупати до сега…
Но, овој пат ни откри и каде се крие тајната за нејзиниот прекрасен изглед.

Таа на социјалната мрежа Фејсбук прикачи фотографија, во описот на која напиша: „My beauty team“, односно тимот во чии раце се крие тајната за секогаш прекрасниот изглед на пејачката и судијка во Х Фактор Адрија. 
Погледнете:

Токму поради нејзиниот изглед ние ја прогласивме за најпровокативна жена на Балканот. Погледнете ја галеријата на следниот ЛИНК.
Уште еден доказ дека Емина е најсексипилната судијка на Х- Фактор можете да погледнете на следниот ЛИНК
 
 
 Емина блеска каде и да се појави, тоа го покажа и докажа неколкупати до сега…
Но, овој пат ни откри и каде се крие тајната за нејзиниот п

loading...
Loading...