Фото: Еве како изгледа Елена Велевска по породувањето!

Loading...

Елена Велевска без ниту еден грам шминка на себе, изгледа поубаво од кога и да е!Елена Велевска неодамна ја донесе на свет Калија, но можеме да забележиме дека тоа нема никакво влијание на нејзиниот изглед. Таа изгледа подобро од кога и да е. За не полн месец  Велевска се врати во форма и на нејзиниот фејсбук профил објави фотографија на која нема ниту грам шминка, а изгледа подобро од кога и да е!
“Породувањето помина одлично, Калија е бебе кое секоја мајка би го посакала, мирна е и благодарение на тоа имав можност без никаков проблем да се вратам на настапите. Имав закажано настапи, настапувам секоја вечер. Напорно е, но среќна сум кога ќе видам весели луѓе. Имам безрезервна поддршка и помош од Маријан, кој многу ми помага околу децата, секоја жена би посакала маж како Маријан.“ – изјави Елена за порталот Музика24.
Прочитајте повеќе и погледнете ја фотографијата, на ТЗМ.МКЕлена Велевска неодамна ја донесе на свет Калија, но можеме да забележиме дека тоа нема никакво влијание на нејзиниот

loading...
Loading...